Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

WSZYSTKO CO ARCHITEKT O OŚWIETLENIU WIEDZIEĆ POWINIEN

  

XXIII Targi ŚWIATŁO 2015

 

All on Design

Targi, Platforma edukacyjna, Spotkania ze sztuką

 

25-27 marca 2015

Warszawa, EXPO XXI

 

Między 25 a 27 marca w warszawskiej hali EXPO XXI odbędzie się druga edycja wydarzenia łączącego pokaz nowoczesnego oświetlenia z wystawą designu w wyposażeniu wnętrz. Targi ŚWIATŁO to wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją stanowiące  pokaz nowych technologii i rozwiązań i jednocześnie najważniejsze wydarzenie branży oświetleniowej 2015 roku.    

 

 alt

 

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie także All On Design - wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych designem, aranżacją wnętrz, trendami i sztuką.  All On Design ma za zadanie podkreślić rolę wzornictwa w oświetleniu i wyposażeniu wnętrz oraz wywołanie problemu designu jako równie ważnego, o ile nie ważniejszego, niż aspekty czysto techniczne, przy kształtowaniu przestrzeni architektonicznej.

 

All On Design to wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do architektów i projektantów wnętrz.

 

W programie Targów ŚWIATŁO i All On Design znajdą się także konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane m.in. do architektów:

 

ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

 

Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ 2015 to już siedemnaste spotkanie projektantów oświetlenia i przedstawicielami świata architektury, organizowane w ramach największej imprezy branżowej w Europie środkowowschodniej i jedynej tej rangi imprezie targowej w Polsce.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą światowe i polskie gwiazdy architektury. Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia.

 

Targom ŚWIATŁO 2015 towarzyszyć będzie także dwudniowe Seminarium "Technologia LED i jej zastosowanie– możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział w spotkaniu zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.

 

alt alt

 

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.plkontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij