Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Po raz pierwszy w Polsce, o niespotykanej dotąd skali, w Poznaniu zostaną zaprezentowane trendy i innowacje adresowane dla branży energetycznej. Obok wystawy przemysłowej odbędzie się kilkadziesiąt paneli z udziałem międzynarodowych gości i ekspertów, którzy na co dzień zajmują się energetyką.

epopower

Tegoroczne EXPOPOWER, które będą mieć miejsce w Poznaniu w dniach 10-12 maja b.r. w sposób szczególny poświęcone są rozwojowi w energetyce.

energy i expopower

WSZYSTKO CO ARCHITEKT O OŚWIETLENIU WIEDZIEĆ POWINIEN

  

XXIII Targi ŚWIATŁO 2015

 

All on Design

Targi, Platforma edukacyjna, Spotkania ze sztuką

 

25-27 marca 2015

Warszawa, EXPO XXI

 

Między 25 a 27 marca w warszawskiej hali EXPO XXI odbędzie się druga edycja wydarzenia łączącego pokaz nowoczesnego oświetlenia z wystawą designu w wyposażeniu wnętrz. Targi ŚWIATŁO to wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją stanowiące  pokaz nowych technologii i rozwiązań i jednocześnie najważniejsze wydarzenie branży oświetleniowej 2015 roku.    

 

 alt

 

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie także All On Design - wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych designem, aranżacją wnętrz, trendami i sztuką.  All On Design ma za zadanie podkreślić rolę wzornictwa w oświetleniu i wyposażeniu wnętrz oraz wywołanie problemu designu jako równie ważnego, o ile nie ważniejszego, niż aspekty czysto techniczne, przy kształtowaniu przestrzeni architektonicznej.

 

All On Design to wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do architektów i projektantów wnętrz.

 

W programie Targów ŚWIATŁO i All On Design znajdą się także konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane m.in. do architektów:

 

ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

 

Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ 2015 to już siedemnaste spotkanie projektantów oświetlenia i przedstawicielami świata architektury, organizowane w ramach największej imprezy branżowej w Europie środkowowschodniej i jedynej tej rangi imprezie targowej w Polsce.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą światowe i polskie gwiazdy architektury. Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia.

 

Targom ŚWIATŁO 2015 towarzyszyć będzie także dwudniowe Seminarium "Technologia LED i jej zastosowanie– możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział w spotkaniu zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.

 

alt alt

 

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.plkontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł NAJLEPIEJ OŚWIETLONEJ GMINY I MIASTA 2015 r. Gminie Olsztyn za oświetlenie ulic w ramach projektu: „Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego” oraz oświetlenie zrealizowane w ramach projektu: „Budowa całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej nad jeziorem Krzywym”targi swiatlo

Zwyciężczyni nagrody “Red Dot Design” 2013, za projekt Book Mountain, podczas GIS Warszawa 2014

 

Arch. Fokke Moerel, Project Manager w MVRDV, Rotterdam, Holandia, jest zwyciężczynią Red Dot Design Award 2013 za Book Mountain, Spijkenisse, projekt prezentowany na GIS Warszawa 2014, obok transformacji Stedelijk Museum Schiedam.

 

alt

 

  

alt

 

 

alt

 

 

alt

 

 

alt

 

Muzeum sztuki nowoczesnej, które mieści się w zabytkowym budynku, przekształciło swoją centralną neoklasyczną kaplicę w wejście, sklep i kawiarnię. Jasnoczerwony kolor został wybrany do pełnienia roli ciepłego elementu, tworząc wyraźną konfrontację między starym i nowym oraz by okazać respekt wobec byłej funkcji sakralnej projektu. Projekt jest pełen szacunku dla imponującej i pretensjonalnej, a równocześnie surowej kaplicy, dodając miejscu nowe funkcje użytkowe, których wcześniej brakowało.

alt

 

Będę mówiła podczas GIS w Warszawie, o transformacji zabytkowej kaplicy w tętniącej życiem części wejściowej Stedelijk Museum Schiedam do muzeum sztuki nowoczesnej. Jak dodać dużą ilość programów, bez uszczerbku dla zabytku, nie tracąc przy tym cennego miejsca. Polska jest dla mnie szybko zmieniającym się, dynamicznym krajem, w którym pracuję także nad biurowcem Bałtyk w Poznaniu – projekcie, w którym historia i nowoczesność idą w parze” - powiedziała arch. Fokke Moerel, o jej udziale jako prelegent na GIS Warszawa 2014. 

 

Wydarzenie organizowane przez ABplus Events we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP.

 

Biznesowy Partner Komunikacyjny: Warsaw Business Journal

Partner Komunikacyjny: ARCH

Partnerzy Medialni: Builder, Wnętrza Daniela, Archivolta, Living Room, Decoration&Design, świat architektury, infoarchitekta.pl, W-A.pl, Nowy Magazyn, Wnętrze i Ogród, Budnews.tv, Oświetlenie LED, architektura&biznes, Label Magazine,  Lux Magazyn, Archiweb, swiatlo.com, palapa, BUDOWNICTWO.ORG, lighting.pl, ELEKTRYKA.ORG, 4budowlani.pl, budnet.pl, BIZNES meble.pl, meble.pl, budoskop.pl, urbnews, budownictwo360.pl,  World Architecture Community, archilovers

 

Informacje: www.warsaw.iegis.eu

Rejestracja: www.warsaw.iegis.eu/pl/rejestracja

Facebook: www.facebook.com/konferencje.architektoniczne

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij