Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Wraz ze wzrostem globalnego popytu na nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, zorientowana na zaawansowane technologie firma LUG Light Factory zwiększa swoje możliwości w zakresie badań i produkcji opraw oświetleniowych wyposażonych w wysokiej jakości, wydajne źródła światła LED.

 

LUG, jeden z czołowych europejskich producentów profesjonalnych opraw oświetleniowych, wchodzi w końcową fazę budowy nowej fabryki, w całości poświęconej produkcji rozwiązań oświetleniowych w technologii LED. W nowopowstałym ośrodku, zlokalizowanym w Lubuskim Parku Przemysłowo-Technologicznym mieścić się będzie centrum badawczo-rozwojowe firmy oraz kompleks hal do produkcji nowoczesnej elektroniki. Dzięki skupieniu tych dwóch komórek w jednym miejscu, rozwiązania wypracowane przez dział badań i rozwoju będą mogły być szybko i skutecznie implementowane do produktów marek LUG i FLASH DQ. Wartość inwestycji szacowana jest na około 6 mln zł. W nowym ośrodku badawczo-produkcyjnym firmy zatrudnienie znajdzie około 100 osób.

 

Jest to kolejna, po rozbudowie zielonogórskiej fabryki o część do produkcji komponentów i źródeł światła LED w 2013 r., inwestycja firmy mająca na celu zwiększenie możliwości produkcyjnych i dalszy rozwój w kierunku nowoczesnych technologii oświetleniowych.

 

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z 25-letnim doświadczeniem. Firma funkcjonuje na rynku profesjonalnego oświetlenia specjalizując się w produkcji przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

 

 

 

 

 

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij