Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Firma PXF Lighting dostarczyła oświetlenie wewnętrzne „Pawilonu Polskiego” na wystawę EXPO 2015 w Mediolanie.

Tegoroczna Wystawa Światowa EXPO 2015 odbywa się w Mediolanie (Republika Włoska)  od 1 maja do 31 października. Hasłem przewodnim  jest „wyżywienie planety, energia dla życia”. Swój udział w imprezie zgłosiło 147 krajów, w tym m.in.: Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Węgry, Chiny, Słowacja, Indie, Stany Zjednoczone.

 

Dostarczone przez PXF Lighting oświetlenie "Pawilonu Polskiego" obejmuje oprawy systemowe, wnętrzowe kasetonowe, downlighty, szynoprzewody i projektory oraz oświetlenie przemysłowe, awaryjne  i ewakuacyjne. Wśród produktów znalazły się oprawy na źródła LED, m.in.: PARABOLIC LEDSUN LED i VIP LEDVELO LEDCIRCLE LED, a także plafoniery MODENA IP66.

 

W komunikacie Ministerstwa Gospodarki czytamy:

 

Właściwe i profesjonalne przygotowanie polskiej wystawy na EXPO pod względem ekspozycyjnym i programowym może przełożyć się na długofalowe korzyści, takie jak wzrost obrotów handlowych czy bezpośrednie inwestycje kapitałowe w Polsce.

 

Dotychczasowy Polski udział w tych prestiżowych imprezach umożliwił promocję naszego kraju na międzynarodowej arenie i przyniósł bezpośrednie korzyści dla polskiej gospodarki poprzez zwiększenie inwestycji przez polskich przedsiębiorców, wzrost inwestycji zagranicznych oraz zwiększenie ruchu turystycznego.

 

 

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij