Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Firma Kanlux po raz kolejny została wyróżniona Złotym Laurem Klienta. Nagroda przyznana w kategorii „Oprawy oświetleniowe” stanowi potwierdzenie rozpoznawalności marki na rynku oraz wysoką ocenę oferty produktowej Kanlux.

 

 

 

 

 

Celem tego popularnego, ogólnopolskiego projektu konsumenckiego jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach. Otrzymanie Złotego Lauru jest dla firmy szczególnym wyróżnieniem, potwierdzającym, że oferta Kanlux spełnia oczekiwania Klientów, a produkty dopasowane są do ich potrzeb. Portfolio Kanlux z każdym rokiem zyskuje na coraz większej atrakcyjności, nic więc dziwnego, że powiększa również grono zadowolonych klientów.

 

W tym roku firma była szczególnie rozpieszczana nagrodami. Już lutym czytelnicy magazynu "Elektrosystemy", przyznali rodzinie opraw CODIA LED tytuł ELEKTROPRODUKT ROKU 2014 w kategorii "Technika świetlna". W marcu z kolei Kanlux wziął udział w Międzynarodowych Targach ŚWIATŁO 2015, gdzie otrzymał wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Wyrób Targów w kategorii „Źródła światła” dla GIO LED oraz I nagrodę w kategorii „Oprawy architektoniczne” dla rodziny opraw TINI LED. Kolejnym cennym trofeum był, uzyskany w prestiżowym konkursie European Business Awards, medal oraz tytuł "Ruban d'Honneur" w kategorii "The Business of the Year Award with Turnover of €26-150m", plasujący Kanlux w ścisłej czołówce najlepszych europejskich firm.

 

Warto śledzić działalność firmy, ponieważ w ciągu najbliższych miesięcy zapowiedzianych jest kilka  nowych zmian, dzięki którym Kanlux ma szansę stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wybieranych marek na rynku.

 

Kanlux

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij