LUX MAGAZYN 25 2017-banner

Firma HSK DATA od 25 lat produkuje wyroby z branży elektronicznej i informatycznej.

Oddział HSK LEDY projektuje i produkuje systemy oświetleniowe w technologii LED przeznaczone dla przemysłu, budownictwa i obiektów użyteczności publicznej.

Specjalista ds. sprzedaży oświetlenia

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • sprzedaż oświetlenia HSK LEDY

  • aktywne poszukiwanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • przygotowywanie ofert oświetlenia

  • współpraca z działami projektowania i produkcji HSK LEDY

  • uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu systemów oświetleniowych u klienta (cała Polska)

Wymagania:

  • umiejętność prezentacji, komunikatywność, samodzielność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie techniczne min. średnie lub wyższe, preferowane kierunki: elektrotechnika,

  • architektura, budownictwo, mechanika

  • znajomość programów MS Office i Auto Cad

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów

  • samodzielność i dyspozycyjność

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość

  • programów do projektowania oświetlenia (Dialux).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dużą autonomię i możliwości rozwoju

  • szkolenia zawodowe

 DOŁĄCZ DO NAS

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube

Zamknij