Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Vela - rodzina opraw LED stworzona w krakowskiej firmie HSK LEDY przy współpracy z projektantami z Akademii Sztuk Pięknych (studio Triada Design) otrzymała I Nagrodę w Konkursie na najlepszy produkt Targów Światło 2015 w kategorii LED-y, OLED-y i ich zastosowania. Jury Konkursu doceniło harmonijny i nietuzinkowy design tej produkowanej w Polsce oprawy oraz wysoką jakość wykonania.

 

hsk-vela

 

Niezwykły design

Rodzina Vela to zwieszane oprawy LED stworzone z myślą o oświetlaniu pomie

szczeń biurowych, konferencyjnych i mieszkalnych o wysokim standardzie. Smukły aluminiowy anodowany korpus oprawy o charakterystycznym dwuwypukłym przekroju i dwóch liniach świetlnych z wysokiej klasy dyfuzorem zapobiegającym efektowi olśnienia tworzą harmonijną całość. Wysoka jakość diod LED stosowanych we wszystkich produktach firmy HSK LEDY i w tej oprawie pozwoliła na uzyskanie światła o doskonałych parametrach, którego harmonijny rozpływ gwarantuje równomierne oświetlenie zapewniające komfortowe warunki pracy i dobre samopoczucie użytkowników.

 

hsk-vela 2

 

Wiele wariantów wykonania

Oprawy Vela produkowane są na życzenie klientów w różnych wymiarach - długość od 1 do 3 metrów. Co ciekawe, w ofercie znajduje się również wykonanie "połówkowe", które dzięki zastosowaniu połowy profilu sprawdza się jako oprawa do montażu naściennego. HSK LEDY oferuje całą gamę temperatur barwowych (od 2700K aż do 5500K) przy zachowaniu znakomitego indeksu oddawania barw Ra >83 i trwałości znamionowej L70 50 000 godzin.

 

Inteligentny system sterowania

HSK LEDY dostarcza do opraw Vela Inteligentny System Sterowania barwą i natężeniem oświetlenia za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji na smartfony i inne urządzenia mobilne. Rozwiązanie to polecane jest do sal konferencyjnych i biur, gdzie regulacja oświetlenia pozwala na bardziej efektywną pracę (np. podczas prezentacji czy spotkań) oraz dynamiczne dostosowywanie poziomu oświetlenia do pory dnia czy ilości światła pochodzącego z zewnątrz.

 

 

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij