Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. otrzymała dwie nagrody w Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014 roku zorganizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. 

 

Lug nagroda

 

Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu firmie LUG nagrody głównej w Kategorii Producenci Sprzętu za wykonanie projektu i dostarczenie rozwiązań oświetleniowych do Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Komisja Konkursowa podkreśliła wyjątkowy, a zarazem funkcjonalny charakter oświetlenia zastosowanego w tym obiekcie. Do oświetlenia ECM zastosowano nowoczesne oprawy oświetleniowe w technologii LED specjalnie dopasowanych dla potrzeb projektu.

 

Firma LUG otrzymała również pierwszą nagrodę w Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014, za uzyskanie bardzo dobrych efektów oświetleniowych i estetycznych na terenie Zintegrowanego Centrum Komunikacji w Poznaniu. Na potrzeby projektu, firma dostarczyła nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne do oświetlenia peronów dworca Poznań Główny oraz przystanku Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

 

Uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją nagrodzonych rozwiązań odbyło się 25 marca podczas specjalnej gali przy okazji Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015. 

 

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij