Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Współczesne potrzeby rynku, zwłaszcza architektów i deweleperów, zainspirowały konstruktorów do stworzenia energooszczędnego rozwiązania przeznaczonego do oświetlenia ścieżek komunikacyjnych oraz korytarzy, zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Light Step to najlepsza forma doświetlenia często bardzo ciemnych (pozbawionych światła słonecznego) klatek schodowych użytkowanych przez całą dobę. Dzięki niewielkiej mocy i dużej wydajności świetlnej oprawa umożliwia redukcję wysokich kosztów zużycia energii elektrycznej. Zgodnie z ich rolą oprawy Light Step przeznaczono do montażu blisko sufitu, aby uniknąć optycznego zmniejszenia (i tak często) bardzo wąskiej przestrzeni korytarzy. Budowa oprawy Light Step pozwala również na dodatkowe wyposażenie jej w zewnętrzny czujnik ruchu, dzięki któremu włączenie światła nastąpi tylko wtedy gdy będzie to niezbędne do oświetlenia drogi komunikacyjnej.

 

LIGHT STEP NT  01 2

 

Często zdarza się, że niektóre z pomieszczeń wymagają zastosowania szczelnego (hermetycznego) typu opraw, które mimo narażenia na czynniki zewnętrzne (np. takie jak wilgoć, opary gazów) zapewnią ich długotrwała pracę. Wychodząc na przeciw zapytaniom klientów, Miloo Lighting zaprojektowała oprawy LED o podwyższonym stopniu szczelności (IP 65). Oświetlenie to można stosować na zewnętrznych klatkach schodowych, korytarzach i miejscach o wysokiej wilgotności powietrza, do których należą m.in. łazienki, sauny oraz kuchnie. Hermetyczne oprawy Light Step przeznaczone do montażu natynkowego (NTH), jak również podtynkowego (PTH) w pełni pozwalają na zastosowanie ich jako głównego oświetlenia w/w pomieszczeń.

 

Profesjonalne, szczelne oświetlenie Light Step można także zastosować w zewnętrznych pomieszczeniach gospodarczych. Z powodzeniem poradzi sobie z długotrwałym działaniem zanieczyszczeń, kurzu, wilgoci lub nawet bezpośrednim kontaktem z wodą. Hermetyczne oprawy Miloo Lighting to także gwarancja bezpieczeństwa oraz utrzymania odpowiedniego natężenia światła podczas przewidzianego okresu użytkowania.

 

Seria opraw Light Step to odpowiedź na różnorodne potrzeby użytkowników, szczególnie deweleporów, architektów ale także prywatnych inwestorów. Schody i korytarze powinny być jasno oświetlone wieczorem. Zastosowanie technologii LED umożliwa korzystanie z nich bez uszczerbku dla kieszeni przez całą dobę. Light Step to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują uniwersalnego oświetlenia do obiektów użyteczności publicznej. Wydajne i ekonomiczne rozwiązanie spełni trudne wymagania w tym: narażenie na dużą wilgotność, kurz i opary gazów. Oprawy Light Step to odpowiedź na realne potrzeby rynku, czyli zastosowanie technologii LED do różnorodnych zadań.

 

LIGHT STEP PT

 

 


Kontakt do producenta:

MILOO-ELECTRONICS Sp. z o.o.

Stary Wiśnicz 289, 
32-720 Nowy Wiśnicz 
tel. +48 146621955, 
faks +48 146621912 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.emiloo.pl

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij