Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Firma JM elektronik wprowadziła do swojej oferty kolejną nowość. Są nią diody świecące LED PLCC o mocy 0,5 W produkcji Edison Opto w popularnych obudowach 2835 HE i 5630B HE, charakteryzujące się bardzo wysoką wydajnością. Ich skuteczność świetlna dochodząca do wartości ok. 180 lm/W przy świetle białym o temperaturze barwowej 4000 K i wskaźniku oddawania barw CRI=80 jest wyższa średnio o 10% niż w poprzednio dostępnych typach.

Dla przykładu pojedyncza dioda 2835 HE, przy zasilaniu prądem 65 mA, generuje strumień świetlny o wartości 33,5 lm, przy temperaturze barwowej światła białego 4000 K. Firma JM elektronik zapewnia dostawę nowych diod o bardzo wąsko stolerowanej temperaturze barwowej dla najpopularniejszych wartości 4000 K i 3000 K. Sprawia to, że obecnie są to najbardziej ekonomiczne spośród diod LED dostępnych na rynku przeznaczonych do zastosowań w oprawach typu downlight i panel do oświetlenia profesjonalnego.

Więcej informacji na temat diod 2835 HE i 5630B HE można otrzymać kontaktując się z firmą JM elektronik pod adresem e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij