Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

W sprzedaży pojawił się nowy system firmy OSRAM - Ligtify, pozwalający na wykorzystanie szerokich możliwości oświetlenia i sterowanie nim przy pomocy aplikacji w smartfonie i tablecie.

 

Oświetlenie w sypialni naśladujące wschód słońca, zapewniające nastrój w salonie, komfort w biurze, czy spokój w ogrodzie… Lightify to nowatorskie rozwiązanie pozwalające konfigurować niezliczone wersje scenariuszy oświetleniowych. Jest to możliwe dzięki funkcji dynamicznego sterowania światłem w zakresie odcieni bieli i kolorów RGB. Korytarz, pokój dzienny, taras, ogród czy biuro – wszystko można oświetlić według własnych preferencji. Co ciekawe, wyboru iluminacji można dokonać także na podstawie zdjęć.

altAplikacja może także służyć jako… zabezpieczenie przed włamaniem. Przed wyjazdem na urlop można samodzielnie zaprogramować scenariusz włączania poszczególnych punktów świetlnych lub skorzystać z gotowego trybu wakacyjnego.

Na zestaw składa się szereg innowacyjnych lamp i opraw, a sterowanie nimi jest niezwykle proste i może odbywać się z dowolnego miejsca przy pomocy specjalnej aplikacji w smartfonie lub tablecie.  

Niezwykle prosty w obsłudze program bardzo łatwo łączy się z sieciami WLAN. Można go również zintegrować z istniejącymi systemami oświetleniowymi, także innych producentów (jeśli obsługują popularny standard ZigBee Light Link lub Home Automation). Wszystkimi źródłami światła w systemie Lightify steruje się zdalnie, bez względu na miejsce ich lokalizacji.

Produkt będzie dostępny w wersji dla klientów detalicznych jak i dla użytkowników profesjonalnych. Zestaw startowy zawiera element sterujący i źródło światła. Bezpłatną aplikację można pobrać w sklepach z aplikacjami mobilnymi.

 

OSRAM

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij