Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Rozszerzając zakres wysokiej jakości opraw oświetleniowych, Verbatim wprowadził na rynek dwie linie listew oświetleniowych LED umożliwiających akcentujące oświetlenie w sklepach detalicznych, muzeach i galeriach. Linia produktów bez funkcji ściemniania – dostępna w czterech różnych wariantach - jest skierowana do klientów oczekujących łatwej instalacji i obsługi przy niskim koszcie. Druga linia – posiadająca funkcję ściemniania - oferuje sześć produktów dostarczających większy strumień świetlny, skuteczność i zwiększoną żywotność, a także udoskonalony design.  

 Verbatim-52452-TrackLight-2

Idealne do akcentowania i oświetlenia punktowego, głowice LED w nowych listwach oświetleniowych zapewniają temperaturę barwową bieli w zakresie od 3000K do 4000K, w zależności od modelu. Produkty posiadają również gamę akcesoriów, w tym powłokę przeciwodblaskową dla linii z funkcją ściemniania oraz raster plastra miodu dla redukcji odblasków w linii bez funkcji ściemniania.

 

Dostępna w trzech mocach (15W, 28W i 48W), linia listew z funkcją ściemniania zapewnia wyjątkową moc światła do 4600lm, skuteczność świetlną do 96lm/W i żywotności na poziomie 50 000 godzin. Linia bez funkcji ściemniania (dostępna w mocach 25W i 40W) zapewnia strumień świetlny do 3100lm, skuteczność do 77,5lm/W i żywotność na poziomie 35 000 godzin.

Głowice LED w listwach oświetleniowych można obrócić o 350° i pochylić o 180°, aby zapewnić doskonałą orientację światła w różnych kierunkach. Elastyczność jest dodatkowo zwiększona zastosowaniem 3-przewodowego adaptera, dzięki któremu oprawy są łatwe do zintegrowania, przymocowania i wyregulowania przy użyciu standardowych systemów szyn.

 

Verbatim-52452-TrackLight-3

Listwy oświetleniowe LED posiadają 40-stopniowy kąt wiązki, ale reflektory mogą być łatwo zamienione na alternatywne produkty oferujące 20- lub 25-stopniowy kąt wiązki, dla – odpowiednio – linii ze ściemnianiem i bez. Obudowa oprawy w listwach oświetleniowych jest pomalowana na biało, tak by zapewnić dyskretny montaż w sufitach. Obudowy w kolorze czarnym i srebrnym są dostępne na życzenie.

Nowe oprawy Verbatim pozwolą zastąpić nieefektywne listwy oświetleniowe HIT stosowane w sklepach i muzeach. Listwy HIT nie posiadają funkcji ściemniania, osiągają maksymalny strumień świetlny z opóźnieniem oraz emitują promieniowanie UV i IR, które może być szkodliwe dla wyrobów piekarniczych i cukierniczych, mięsa, a także odzieży, obrazów i artefaktów.

 

Verbatim-52452-TrackLight-1

"Verbatim odniósł szereg sukcesów w modernizacji rynku lamp LED, więc rozszerzenie działalności o oprawy LED jest naturalnym krokiem w rozwoju firmy," wyjaśnia Dick C. Hoogerdijk, General Manager, EUMEA LED w Verbatim. "Nowa seria listew oświetleniowych LED i akcesoriów przeznaczonych dla detalistów, muzeów i galerii, jest doskonałym uzupełnieniem oferty LED, w skład których wchodzą m.in. panele LED dla zastosowań w miejscu pracy i reflektory oświetleniowe dla branży hotelarskiej.”

 

Sprzedawane w kanałach B2B w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, listwy oświetleniowe LED z funkcją ściemniania światła (numery produktów 52452, 52453, 52454, 52455, 52456 i 52457) zostały już zainstalowane w Milano Spacemakers, firmie doradczej zajmującej się projektowaniem wnętrz, z siedzibą we Włoszech. Druga linia produktów (52436, 52437, 52438 i 52439) została pilotażowo zainstalowana w sklepie Bo Concept, w Bonn.

 

 http://www.verbatim.com

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij