Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Konica Minolta CM-700d i CM-600d to przenośne spektrofotometry o geometrii sferycznej i poręcznej pionowej konstrukcji, idealne do pomiarów barwy próbek o skomplikowanym kształcie i wypukłych powierzchniach. Pomiar może być wykonywany jednocześnie w trybie SCI i SCE (ze składową lustrzaną uwzględnioną i wytłumioną) a dodatkowo możliwe jest określenie stopnia połysku pod kątem 8°.

 

Bezprzewodowa komunikacja w technologii Bluetooth® oraz duży kolorowy ekran LCD wyświetlający dane w postaci liczb i wykresów podnosi wydajność komfort pomiarów barwy do niespotykanego wcześniej poziomu. Model CM-700d oprócz przesłony pomiarowej 8mm oferuje wymienną przysłonę o średnicy 3mm, doskonałą do pomiarów małych próbek. Przyjazne menu i prosty panel przycisków urządzenia pozwalają na łatwą konfigurację urządzenia, wybór wzorca i sposobu wyświetlania wyników, zapewniając wysoką wydajność pracy zarówno w laboratorium, jak i na linii produkcyjnej lub w terenie.

 

Nowa generacja przenośnych spektrofotometrów oferuje nowe możliwości i ulepszoną ergonomię dzięki osiągnięciom Konica Minolta w dziedzinie zaawansowanego projektowania układów optycznych i technologii przetwarzania sygnałów.

 

 

 

 

 

Wygodne pomiary!

Z CM-700d i CM-600d możesz mierzyć próbki o dowolnym kształcie! Ergonomiczna pionowa konstrukcja zapewnia dobry uchwyt i pozycjonowanie przyrządu za pomocą jednej ręki nawet na wypukłych powierzchniach. Te spektrofotometry są najlżejsze w swojej klasie - ważą tylko 550 g, dlatego przenoszenie ich jest niekłopotliwe a wielokrotne pomiary nie powodują zmęczenia ręki. Model CM-700d oprócz przesłony pomiarowej 8mm oferuje wymienną przysłonę o średnicy 3mm, niezastąpioną przy pomiarach małych próbek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Swoboda bez kabla!

Spektrofotometry CM-700d i CM-600d mogą łączyć się bezprzewodowo z komputerem lub drukarką za pomocą technologii Bluetooth®. To otwiera nowy wymiar swobody działania w pomiarach na linii produkcyjnej, już bez ograniczenia długością kabla. Komunikacja Bluetooth® może mieć zasięg do 100m umożliwiając także zwrotne wyświetlanie na ekranie spektrofotometru danych kolorymetrycznych albo wyniku oceny jakości Dobry/Zły. Przy pracy stacjonarnej instrument oferuje też możliwość połączenia za pomocą kabla USB.

 

 

 

 

 

 

Modele CM-700d i CM-600d są wyposażone w duży ekran LCD ułatwiający szybki odczyt i analizę danych w postaci liczb i zrozumiałych wykresów. Wizualizacja zmierzonego koloru i porównanie ze wzorcem przy dwóch iluminatach ułatwia też natychmiastową ocenę efektów metaweryzmu.

 

 

 

 

 

 

Łatwa obsługa!

Instrumenty CM-700d i CM-600d stanowią także nowy standard łatwej i intuicyjnej obsługi. Pięć przycisków funkcyjnych wystarcza do komfortowej nawigacji poprzez przyjazne menu. W pamięci urządzenia można zapisać do 1000 wzorców barw i 4000 pomiarów. Włączenie funkcji „Auto target” umożliwia znajdowanie w pamięci wzorca najbardziej zbliżonego kolorystycznie do zmierzonej próbki.


 


Kontakt do Producenta:

 

 

 

Konica Minolta Sensing Europe B.V.

Sp. z o.o. Oddział w Polsce

ul. Skarbowców 23a

53-025, Wrocław

tel. +48 71 330 50 01, 734 52 11

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

www.konicaminolta.pl

 

 

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij