Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Nawet do 20% kosztów całkowitego zużycia energii w budynkach przeznaczane jest na cele oświetleniowe, dlatego też optymalizacja kosztów i efektywności oświetlenia ma znaczący wpływ na całkowite koszty jego funcjonowania. Oświetlenie ma także nezpośredni wpływ na wydajność pracy.

 

Rozwiązania oświetlenia biurowego firmy GTV (oprawy, świetlówki LED) dedykowane są dla użytkowników, ceniących niezawodność oraz najwyższą jakość światła. Produkty z tej kategorii oświetlenia idealnie sprawdzają się do oświetlenia biur, sal konferencyjnych, korytarzy, pomieszczń użyteczności publicznej. Wszystkie oprawy firmy GTV posiadają znaki CE , a ich produkcja przebiega zgodnie z normą RoHS.

 

Oprawy rastrowe GTV w pełni współpracują także z świetlówkami LED, bez konieczności używania dodatkowych zasilaczy. Połączenie wysokiej jakości opraw oraz oświetlenia LED to gwarancja wytrzymałości oraz niskiego zużycia mocy. 

 

 

Oprawa Roma firmy GTV

 

Oprawa Verona firmy GTV

 

Serie opraw modułowych GTV składają się z trzech modeli: Celta, Roma i Verona, które mogą być zamontowane poprzez wpuszczenie lub instalację natynkową. Serię CELTA, ROMA i VERONA stanowi 20 produktów, w których skład wchodzą oprawy pojedyncze, podwójne i poczwórne o długości od 60 do 120 cm, o mocy od 12 W do 50 W. Charakteryzuje je łatwość instalacji, niski pobór energii oraz bezawaryjność. Nowością w ofercie GTV jest model opraw Celta, który wizualnie przypomina tradycyjne oprawy rastrowe świetlówkowe, jednak poprzez zastosowanie LED-owego źródła światła możliwość jego zastosowania ze względu na energooszczędność zdecydowanie się zwiększa.

Oprawy CELTA, mają wbudowane cztery moduły liniowe LED o mocy od 12W do 25W. Korpus produktu wykonany jest ze stalowej, lekkiej blachy, malowanej proszkowo. Oprawa przystosowana jest do zawieszenia na zawiasach lub instalacji natynkowej. Oprawa przeznaczona do montażu sufitowego w pomieszczeniach wymagających intensywnego oświetlenia. Klasa wodoodporności: IP20.

 


Więcej na temat oświetlenia biurowego firmy GTV znajdą Państwo na stronach producenta: www.gtv.com.pl  

 

GTV Sp z o.o. Dystrybucja S.K.A

ul. Przejazdowa 21

05-800, Pruszków

tel. + 48 22 444 75 00
mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.gtv.com.pl

 

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij