Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Nowoczesna lampa Magnum Future LED dostosowana do potrzeb profesjonalistów z różnych gałęzi przemysłu - to efekt współpracy Lena Lighting, lidera na rynku oświetlenia w Polsce oraz Bayer MaterialScience, światowego dostawcy zaawansowanych tworzyw.

 

- Oprawy oświetleniowe w zakładach produkcyjnych i innych obiektach przemysłowych muszą być niezwykle wytrzymałe. Często narażone są na działanie pyłu, pary wodnej, lub skrajnych temperatur. Innowacyjny klosz lampy Magnum Future LED spełnia najwyższe wymagania stawiane tego typu wyrobom dla przemysłu –mówi Marcin Raszka z Bayer MaterialScience.

 

Klosz wykonany ze specjalistycznego poliwęglanu Makrolon® LED stosowany jest do oświetlenia w technologii LED. Materiał zapewnia maksymalnie wysoką (93%) przepuszczalność światła widzialnego oraz fal bliskich podczerwieni aż do 1100 nm, bez konieczności stosowania dodatkowych filtrów rozpraszających światło. Klosz jest odporny na wysokie temperatury, a jego transparentność pozostaje nienaruszona aż do poziomu temperatur 120-135°C. Specjalnie udoskonalony absorbent UV zapewnia optymalną wytrzymałość w warunkach ekspozycji na promieniowanie UV na przestrzeni minimum 20 lat. Zastosowanie mrożonego dyfuzora minimalizuje współczynnik olśnienia, co znacząco zwiększa komfort pracy użytkowników lampy Magnum Future. Dzięki wielu przydatnym funkcjom oraz licznym akcesoriom można ją z powodzeniem stosować wszędzie, gdzie potrzebne jest mocne oświetlenie, wytrzymała konstrukcja o długiej żywotności oraz liczne usprawnienia ułatwiające pracę.

 

W lampie Magnum Future zastosowaliśmy Makrolon firmy Bayer, ponieważ jest to bardzo przejrzysty materiał i przyczynia się do znacznej minimalizacji utraty światła. Jest również odporny i wykazuje doskonałą odporność na uderzenia.

 

 

 

 

 

 

altaltalt

 

 

Stosowanie lamp z technologią LED jest przyjazne dla środowiska i znacznie wpływa na  zmniejszenie zużycia energii co ma kluczowe znaczenie dla ochrony zasobów naturalnych i ochrony klimatu. Ich żywotność wynosi 50.000 godzin czyli około 10 lat.

 

Więcej informacji na stronie  www.lenalighting.pl 

 

 

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij