Zaloguj się | Zarejestruj się

LUX MAGAZYN 27 banner

 

 

Oferta firmy Miloo-Electronics, polskiego producenta oświetlenia LED rozszerzyła się o nowe oprawy do powierzchni handlowych i biur, marketów i hipermarketów, na stacje benzynowe oraz świetlówki z przeznaczeniem do urządzeń chłodniczych.

 

LIGHT STEP – do powierzchni biurowych, klatek schodowych, pomieszczeń technicznych

 

Nowe oprawy o nazwie LIGHT STEP uzupełniły dotychczasową linię opraw do obiektów handlowych i biur produkowanych przez firmę Miloo-Electronics. Oprawa LIGHT STEP została zaprojektowana z myślą o energooszczędnym i wydajnym oświetlaniu powierzchni biurowych, klatek schodowych oraz różnego typu pomieszczeń technicznych.

 

Oprawa została wyposażona standardowo w zintegrowane źródło światła zasilane w technologii sekwencyjnej, cechuje się wysoką jakością wykonania (blacha stalowa malowana proszkowo na kolor biały) oraz 5-letnim okresem gwarancyjnym, który jest standardem w przypadku opraw firmy Miloo-Electronics.

 

LIGHT STEP wyróżnia się niewielkim rozmiarem i bardzo prostą formą dzięki czemu doskonale wpasuje się w nowoczesny wystrój wnętrz. Istnieją dwie możliwości konfiguracji montażu: nadtynkowy w przypadku oprawy  LIGHT STEP NT oraz podtynkowy dla LIGHT STEP PT.

LIGHT-STEP-PT-

LIGHT STEP PT 

 

LIGHT STEP NT

         

LIGHT STEP NT                                                   

 

  

SMART LINE do wielkopowierzchniowych sklepów i obiektów handlowych

 

Linia opraw do marketów i hipermarketów firmy została uzupełniona o nową oprawę o nazwie SMART LINE. Oprawa przeznaczona jest do łączenia w linie świetlne i jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych marketów i obiektów handlowych.

 

Obudowa oprawy SMART LINE wykonana została z anodowanego na kolor srebrny profilu aluminiowego. Na życzenie klienta w oprawie można zamontować klosz mikropryzmatyczny lub dyfuzyjny w zależności od zapotrzebowania. Oprawa SMART LINE wyposażona została w standardzie w zintegrowane źródło LED oraz zasilacz jednofazowy lub trójfazowy o bardzo dużej wydajności.

 

Dostępna temperatura barwowa światła SMART LINE to 4200K lub 5700K. Oprawa SMART LINE to nie tylko dopracowane rozwiązania technologiczne, ale także nowoczesny design, który doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni handlowej. Oprawy SMART LINE łączone są szynowo w linie świetlne i przystosowane do zawieszania na linkach stalowych.                                                                                                                                                                                                                                                                            

Smart-Line                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 


 

FUTURA – do biur i na stacje benzynowe

 

Oprawa o nazwie FUTURA jest odmianą dobrze już znanych klientom firmy Miloo-Electronics opraw z seriiQUATTRO. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdym biurze oraz na stacjach benzynowych. Dzięki specjalnemu wycięciu wewnątrz obudowy oprawy, nadaje się do miejsc w których klient chce stworzyć unikalny wystrój wnętrz. Specjalny otwór wewnątrz oprawy FUTURA umożliwia wypełnienie go dociętym na wymiar kasetonem. 

Obudowa oprawy FUTURA została wykonana z blachy stalowej, standardowo w kolorze białym, dla uzyskania oczekiwanego przez klienta efektu wystroju może być pomalowana na dowolny kolor dostępny w palecie RAL. Do dyspozycji klientów temperatury barwowe 4200K oraz 5700K. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie oprawy w innej temperaturze barwowej. Moc oprawy 45W.

 FUTURA

Świetlówki LT T5 i ECO LT T8 – do urządzeń chłodniczych

 

Świetlówka LT T5 przystosowana jest do gniazda G5. Cechą wyróżniającą nowej świetlówki w ofercie Miloo-Electronics jest jej niskie napięcie 12V oraz wysoka skuteczność świetlna.

 

Długości świetlówek T5 dostosowane zostały do klasycznych wymiarów źródeł światła T8, dzięki czemu można je stosować w urządzeniach chłodniczych. Wskaźnik oddawania barw Ra=85. W standardzie dostępne temperatury barwowe 2900K, 4200K, 5700K, NATURAL MEAT, DEEP PINK.

 

T5

Świetlówka ECO LT T8 posiada w pełni poliwęglanowy klosz z wewnętrznie zintegrowanym radiatorem rozpraszającym ciepło, dzięki czemu podobnie jak LT T5 cechuje się wysoką skutecznością świetlną. Dodatkowo jest to seria ekonomiczna, co oznacza niższą cenę jednostkową świetlówki.

 

Wszystkie cechy ECO LT T8 pozwalają stosować ją jako główne źródło światła w urządzeniach chłodniczych. Zastosowane rozwiązania technologiczne oraz dopasowane wymiary sprawiają, że ECO LT T8 jeszcze bardziej przypomina klasyczną świetlówkę fluorescencyjną.

 

W standardzie dostępne temperatury barwowe: 2900K, 4200K, 5700K, DEEP PINK, NATURAL MEAT. Wskaźnik oddawania barw Ra świetlówek ECO LT posiada wartość 85.

 

T5

Więcej informacji na stronie producenta:  www.emiloo.pl

 

 DOŁĄCZ DO NAS

  

 icon-facebook  icon-twitter  icon-in  icon-youtube 

  issuu logo

PARTNERZY

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij